openSUSE 12.1 Launch Party již v pátek

Jak už jsem psal, chystáme tento týden Launch party abychom všichni společně oslavili vydání podle všech recenzentů velmi povedené verze 12.1 naší oblíbené distribuce openSUSE. Jelikož přípravy na párty jsou už v plném proudu, je na čase prozradit, co vás čeká…

Co vás čeká?

<td>
 <strong>téma</strong>
</td>

<td>
 <strong>popis</strong>
</td>
<td>
 Začátek
</td>

<td>
 Sejdeme se, pokecáme, usadíme se.
</td>
<td>
 Linux Kernel
</td>

<td>
 Michal Marek popovídá o tom, jak se u nás pracuje na Linuxovém jádře, začínáme těžkým kalibrem.
</td>
<td>
 openSUSE a PPC
</td>

<td>
 Dinar Valeev promluví o tom, jak to vypadá s openSUSE na PPC
</td>
<td>
 openSUSE a ARM
</td>

<td>
 Já pohovořím o stavu ARM portu openSUSE.
</td>
<td>
 Novinky v 12.1
</td>

<td>
 Novinky v openSUSE 12.1 nám představí Pavol. Část přednášky bude věnovaná systemd a i já se zapojím s prezentací o snapperu.
</td>
čas
16:30-17:00
17:00-17:30
17:30-18:00
18:00-18:30
18:30-19:30

Na programu je tedy několik zajímavých přednášek, bude-li zájem, prošmejdíme kolegům kancly, ať vidíte jak to u nás v práci vypadá. Pokud s námi budete chtít poté do nějaké restaurace poblíž, ideálně zanechte komentář pod blog postem, ať máme zhruba představu o počtech a můžeme zkusit něco zarezervovat.

Kdy a kde?

Pro jistotu zopakuju to nejdůležitější. Launch party se uskuteční 2. 12. 2011. Dost daleko od Vánoc, blízko oficiálního releasu, ale snad dostatečně daleko na to, abysme stihli získat DVD. Odehraje se v pražské pobočce SUSE a začneme v 16:30. Pokud jste u nás ještě nebyli, tak se nachází na adrese Lihovarská 1060/12. Jak se k nám nejsnáze dostat? Nejbližší zastávka tramvaje je Ocelářská, projíždí jí tramvaje 3 a 8 (mimo jiné se na ně dá nastoupit na Vltavské a na Florenci). Ale dá se k nám dojít i pěšky ze zastávky metra B Palmovka nebo Českomoravská. Pokud pojedete autem, zaparkovat se dá v blízkém nákupním centru Harfa.

Doufám, že dorazíte v hojném počtu a že budete všichni z nového release alespoň tak nadšení, jako my 😉

12.1 Launch Party poster